RawRaw el. parduotuvė

BOTANIQUE maisto namai

Botanika yra mokslas apie augalus. Maisto namų „Botanique“ virtuvė - tų žinių pritaikymo vieta. Todėl pas mus viskas iš gamtos ir pagaminta kokybiškai, parinkus tai, kas naudingiausia žmogui. Sukaupėme patirtį dar iš restorano „RawRaw“, kuris 2010 metų rugsėjo 1 dieną atvėrė savo duris. Tuomet mes dar buvome S.Skapo gatvėje. Tai buvo mažas jaukus restoranėlis, kuriame sukomės visi: restorano šeimininkai Olga ir Viktoras, bei vaikai - Romanas ir Elena. Po poros metų pajautėme, kad norime plėstis ir augti, todėl persikėlėme į naujas patalpas Totorių gatvėje. Čia esame iki šiol, tik nebe kaip RawRaw, o nuo 2016 metų vasaros pasikeitėme pavadinimą į Botanique.

Pradėję savo patirtį nuo žaliavalgiškos virtuvės išsiplėtėme iki veganiškos ir vegetariškos, turime tiek karštų, tiek šaltų ― žaliavalgiškų patiekalų, mūsų virtuvė subalansuota visiems, sotūs, gardūs ir sveiki patiekalai nustebins visavalgius. Mūsų patieklų paslaptis labai paprasta, viską gaminame iš šviežių produktų, pagal bendromis komandos jėgomis gimstančius receptus. Domimės pasaulio šalių virtuvėmis, ir maistingomis augalų kultūromis, kurios ne visada dažnos Lietuvoje. Jei nauji kulinariniai atradimai domina ir Jus, mūsų restorane nenusivilsite.

Ne vien puikus maistas, bet ir didelė šviesi erdvė, visuomet besišypsantys padavėjai, virtuvės šefai bei restorano šeimininkė Olga laukia Jūsų svečiuose. Mes stengiamės Jums sukurti ramią, šiltą aplinką naujiems kulinariniams atrdimams, kūrybai, darbui ar mieliems pašnekesiams.

Mes mėgaujamės maistu, todėl siekiame, kad pas mus maisto teikiamą džiaugsmą pajustų ir kiekvienas svečias. Tikime, jog atsisveikindami būsite ne tik sotūs, bet ir su geresne nuotaika.

Linkėjimai,

Botanique kolektyvas

© 2014 RawRaw (UAB „Olviko“). Visos teisės saugomos.